İş Geliştirerek İşi Sahiplenin yada Hemen Bir Başka İş Bakın!

Değerli Avukatlar,

 

2014 Yılı bir önceki yıla göre çok daha zor piyasa şartlarını getirdi. Birçok avukat nasıl satış yapacağını bilemediği için yerinde sayıyor. Birçok partner’ın sırf bu sebeple hukuk bürolarıyla olan iş akitleri sona eriyor. Müşteriler artık eskisinden daha talep kar ve bunun karşılığında da fazla ödemeye sıcak bakmıyorlar. Artan siyasi gerginlikler de piyasayı olumsuz etkiliyor ve müvekkillerin karar alma süreçlerini yavaşlatıyor.  

 

Hukuk Bürolarında çalışan sayısız avukat, uzmanlaşamadıkları veya ofise yeni iş kazandıramadıkları için sıradan bir hukukçu olarak kariyerlerine devam ediyorlar.  Bir zaman sonra da yerlerine daha uygun fiyatlı genç bir avukat bulunarak işlerine son veriliyor. Şunu asla unutmamalısınız! Eğer, ofise yeni iş kazandırma beceriniz varsa, kimse sizin ofisteki mevcudiyetinizi sorgulamayacaktır. Maddi isteklerinize de daha anlayışla yaklaşılacaktır.

 

Her hafta iş geliştirmeyi planlayıp, icra edemediğinizde sona doğru yaklaşırsınız. Bu girdaptan tek başınıza çıkmanıza genellikle imkan yoktur. İş geliştirmeye yeni başlayacaksanız mutlaka bir uzmandan destek almanız gerekir. Bu konuda koçlar rahat çalışılabilme özellikleriyle size en uygun yolu gösterecek ve sonuca kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Hadi durmayın, hemen harekete geçin.    

Yorum Yapın