Ne Yapıyorum

Pazarlama ve satış cephesinde 20 yıllık tecrübeye sahibim. Galatasaray Lisesinde okurken Nurosmaniye’de turistlere lokum ve halı satarak satış ve pazarlama dünyasına adımımı attım. Saygın şirketlerin satış ve pazarlama bölümlerini yönettim. Kariyerimde belli bir dönem tanınmış bir hukuk bürosunda yöneticilik görevinde bulundum. İşim gereği avukatlarla yakın çalışma imkanım oldu. Bunun sonucunda, avukatların pazarlama ve satış alanında  bilgi ve becerilerini geliştirmeye karar verdim.  

Çalışma hayatım boyunca, burada sayısını veremeyeceğim kadar çok satış görüşmesi ve sunuşu gerçekleştirdim. Anlattığım konularla insanların satın alma düğmelerine her defasında dokundum. Milyon dolarlık satışlar yapmamı sağlayan en değerli hikayeleri ve tecrübelerimi blogumda sizlerle paylaşıyor olacağım. 

Avukatların kariyerlerinde daha başarılı olabilmesi amacıyla satış, pazarlama ve iş idaresi konularında onlara rehberlik ediyorum. Birçok Avukat, özel pazarlama becerileriyle mesleki gelişimlerini hızlandırdılar. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. 

Serbest Avukatlara mesleğinizi icra ederken en zorlandığınız şey nedir diye sorarsanız, iş almak için girişimde bulunmak cevabıyla sıkça karşılaşırsınız. Pazarlamayı çok iyi yapan ve iş yağdıran avukatlar olduğu kadar pazarlamanın çok önemli olduğunu kabul edip, bunu tam olarak başaramayan binlerce de avukat bulunmakta. İşte, sırf bu nedenle yıllar süren  bir araştırma yolculuğuna çıktım. Uzun uğraşlar ve uykusuz geceler sonunda avukatların ihtiyacı olan özel pazarlama, satış yöntemleri ve yaşanmış hikayeleri bir araya getirdim.

Avukatların Dikkatine! Yeni Müvekkillerle temas kurmakta zorlanıyor musunuz? İş Hacminiz bir türlü istediğiniz seviyeye gelmiyor mu? Ofisinizin gelirini arttıramıyor musunuz? Sadece başarılı avukatların kullandığı tekniklerle hayallerinizin ötesinde para kazanmak ister misiniz? Öğrenecekleriniz sizi öyle geliştirecek ki, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Öyleyse, hemen başlayalım. Detay bilgiler için bana her zaman ulaşabilirsiniz.

tarkan.karabel@tarkankarabel.com