Ne Yapıyorum

Pazarlama ve satış dünyasında 30 yıllık tecrübeye sahibim. Galatasaray Lisesinde okurken Nurosmaniye’de turistlere lokum ve halı satarak iş dünyasına adımımı attım. Saygın şirketlerin satış ve pazarlama bölümlerini yönettim. Kariyerimde belli bir dönem tanınmış bir hukuk bürosunda yöneticilik görevinde bulundum. İşim gereği avukatlarla yakın çalışma imkanım oldu. Bunun sonucunda, iş geliştirme ve kurumsal iş idaresi konularında avukatların bilgi ve becerilerini geliştirmeye karar verdim.  

Çalışma hayatım boyunca, burada sayısını veremeyeceğim kadar çok iş görüşmesi ve sunuşu gerçekleştirdim. İç ve dış müşterilerin satın alma düğmelerine her defasında dokundum. Büyük işler ve projeler almamı sağlayan yaklaşımları ve tecrübelerimi blogumda sizlerle paylaşıyor olacağım. 

Avukatların kariyerlerinde daha başarılı olabilmesi amacıyla iş geliştirme ve kurumsal iş idaresi konularında onlara rehberlik ediyorum. Birçok Avukat, edindikleri iş geliştirme ve iş idaresi becerileriyle mesleki gelişimlerini hızlandırdılar. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. 

Serbest Avukatlara mesleğinizi icra ederken en zorlandığınız şey nedir diye sorarsanız, iş almak için girişimde bulunmak cevabıyla sıkça karşılaşırsınız. İş Geliştirmeyi çok iyi yapan ve iş yağdıran avukatlar olduğu kadar iş geliştirmenin çok önemli olduğunu kabul edip, bunu tam olarak başaramayan binlerce de avukat bulunmakta. İşte, sırf bu nedenle yıllar süren  bir araştırma yolculuğuna çıktım. Uzun uğraşlar ve uykusuz geceler sonunda avukatların ihtiyacı olan iş geliştirme ve iş idaresi yöntemlerini ve yaşanmış hikayeleri bir araya getirdim.

Yeni Müvekkillerle temas kurmakta zorlanıyor musunuz? İş Hacminiz bir türlü istediğiniz seviyeye gelmiyor mu? Ofisinizin gelirini arttıramıyor musunuz? veya İş idaresinde zorluklar mı yaşıyorsunuz? Kurumsal bir yapıya ulaşamıyor musunuz? Tecrübeli Avukatların kullandığı yöntemlerle mesleki hedeflerinize ulaşmak ister misiniz? Öğrenecekleriniz sizi öyle geliştirecek ki, kendinizi harika hissedeceksiniz. Öyleyse, hemen başlayalım. Detay bilgiler için bana her zaman ulaşabilirsiniz.

tarkan.karabel@tarkankarabel.com